شرایط و قوانین فروشگاه

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت گالری مارکیز :

اصول کاری گالری مارکیز طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.
گالری مارکیز ضمن تشکر از اعتماد شما، قوانین و مقررات استفاده از سایت را در این صفحه قرار داده است و در صورت ایجاد هرکونه تغییر در آن، در همین صفحه  به روزرسانی خواهد شد. فروشگاه اینترنتی گالری مارکیز مجاز است بدون اطلاع قبلی سفارش‌‏گیری جدید یا فروش خود را متوقف کند. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده پیش از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.

شرایط تعویض محصولات در صورت بروز مشکل فنی :

کلیه زیور آلات موجود در سایت گالری ماکیز از طلای 18 عیار می باشد و تمامی سفارشات با فاکتور رسمی گالری مارکیز تقدیم مشتریان می شوند. و شرایط تعویض محصول به شرح زیر می باشد:
  • درصورتیکه محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی مغایرت داشته باشد، محصول مشمول خدمات استرداد 3 روزه می باشد.
  • در صورتیکه محصول مشکل فنی داشته باشد مشتری باید نهایتا طی مدت 7 روز پس از دریافت محصول، ایراد فنی را از طریق تماس با پشتیبانی سایت به گالری مارکیز اعلام نماید و نسبت به تعویض آن اقدام کنند؛ ضمناً اگر موجودی محصول در انبار سایت به اتمام رسیده باشد، مشتری میتواند تقاضای کالای مشابه کند.
  • مشکل فنی اعلام شده توسط مشتری، باید مورد تایید کارشناسان فنی مارکیز قرار گیرد.
  • ایراد به وجود آمده نباید حاصل از استفاده نادرست از محصول خریداری شده یا مواردی مشابه باشد.

 خسارت در هنگام حمل و نقل :

همۀ مرسولات ارسالی برای مشتریان بیمه هستند و در صورتی که سفارش ارسالی مشکل داشته باشد خریداران محترم باید موارد و آسیب های وارد شده در هنگام حمل را طی 24 ساعت به واحد پشتیبانی سایت اطلاع دهند تا تمهیدات لازم انجام شود.